Pronovel

Entegre.NET Netsis'in Redcode serisi ürünlerinden olup, küçük, orta ölçekte firmalara yönelik, iş süreçlerine bütünleşik yapıda çözüm getiren, yeni teknolojilerin avantajlarını kullandıran, esnek yapısı ve kullanım kolaylığıyla pratik ve iş dünyasının gelişen ihtiyaçlarını karşılayan güncel iş yazılımıdır. Ürün İçeriği; Müşteri Yönetim sistemi, Satış döngüsünde, sipariş-teslimat aşamaları takip, Satın alma döngüsünde, tedarikçi yönetimi, sipariş-mal alım aşamaları, İşletme içinde, malzemenin işletmeye gelişi, depolanması, işletme dahilindeki hareketler, sayım vb., üretim işlemleri, ürün sevkiyat-teslimat-faturalama işlemleri, Finans tarafında, cari hesapların nakit, çek/senet, kredi kartı, banka işlemleri ile takibi, Tüm faaliyetlerin muhasebe entegrasyonu, dönem sonu maliyetlendirme, tek düzen hesap planı, resmi defter basımları, mali tablolar İnsan kaynakları bordrolama işlemleri Sabit kıymet takibi Geniş raporlama seçenekleri, yardım sistemi, kullanım kolaylıkları ve güvenlik

 

Müşteri İlişkileri

Mevcut müşterilerinizi yöneterek, potansiyele dönüştürmede yardımcı olan bu sistemde, müşterilerinizi çeşitli kategorilerde değerlendirerek, çok kapsamlı sorgulama/raporlama ile hedef müşterileri belirleme ve satış kaynaklarını bu gruba odaklama olanağına sahipsiniz. Örnek sorgulama; "A bölgesinde, son B ayda, C ytl. üzeri alım yapan müşterilerimiz hangileridir?" Entegre.NET müşteri ilişkileri yönetimi ile kaynaklarınızı doğru hedefe yönlendirerek daha verimli kullanabilecek, müşterilerinizi doğru yöneterek satışlarınızı artırabileceksiniz.

Sipariş / Teslimat Takibi

Entegre.NET'in sağladığı sipariş/teslimat takibi sistemi ile satıcı siparişleri, sipariş bağlantılı irsaliye ve/veya fatura ile mal girişi, sipariş bakiyeleri, faturası gelmemiş irsaliyelerin takibi yapılabilir. Malzeme maliyetlerini etkileyen resturn, fiyat farkı, nakliye vb. faturalar işlenebilir.

Satış Koşulları

Entegre.NET ile müşterilere ürün ya da ürün grupları bazında,

 • fiyat listesi,
 • iskonto,
 • miktar iskontosu,
 • ek maliyet,
 • mal fazlası,
 • hediye puan,
 • vade,
 • taksitlendirme,
 • vade farkı,
 • peşin indirimi vb.

tüm satış koşulları uygulanabilmektedir.

Bu otomasyon sayesinde, satışınız hızlı, güvenli ve hatasız olacaktır. Satışınızda size üstünlük sağlayacak tüm kampanyalarınızı Entegre.NET’in getirdiği imkanlar ile kolaylıkla uygulayabileceksiniz.

Plasiyer Takibi

Entegre.NET'in sağladığı imkanlar ile müşteri bazında satış elemanı (plasiyer) ataması yapılarak, bir satış elemanına ait sipariş, teslimat, açık hesap gibi listeler alınabilmektedir. Tüm satış ve tahsilat işlemleri için, işlem bazında satış elemanı belirtilmesi ile, satış elemanlarınızın performansını gözlemleyebileceksiniz.

İletişim SMS ve E-posta

Entegre.NETuygulamaları sayesinde satış döngüsünün herhangi bir aşamasında ister sipariş, fatura gibi düzenlenen belgelerin bilgilerini; ister extre, mutabakat bilgileri, özel günlerin kutlanması, indirim, kampanya duyuruları gibi konuları iletmek üzere müşterilerinize e-posta ve SMS servisi ile cep telefonlarına mesaj göndermek suretiyle, müşterilerinizle sürekli iletişim halinde bulunarak teknolojinin getirdiği etkin satış avantajlarını kullanabilirsiniz.

Konumsal Teknolojiler – GeoCode

Netsis Konumsal Teknolojileri ile, internet harita servislerinden faydalanarak her çeşit adresin coğrafi konumu elde edilebilmektedir. Kontörle kullanılabilen internet harita servisi, coğrafi konum bilgisini, semt, mahalle, cadde, sokak ve kapı numarası detayına kadar verebilmektedir. Bu sayede aşağıdaki fonksiyonlar Entegre.NET içinde gerçekleştirilebilir.

 • Müşterilerin adreslerini harita üzerinde bulmak,
 • Mevcut adresi doğrulamak/düzeltmek,
 • Adresin harita ve uydu fotoğrafı alınması ve basımı ile yerin kolay bulunabilmesi,
 • Konum bilgilerinin saklanması,
 • Türkiye ürün bazı bölgesel alış/satış raporunun bölge, il, ilçe, semt, mahalle detayına inilerek alınabilmesi.

Türkiye’de sadece Netsis paketlerinde desteklenen günümüz teknolojisi sayesinde, optimum rotalama ve doğru adresi hızlı bulabilme gibi yeteneklere sahip olacak, satış ekibinizin verimini sağlayabileceksiniz. Bölgesel alış/satış raporu ile, satışların iyi gittiği ya da sorunlu olduğu bölgelere odaklanabilecek, önlem alma konusunda hızlı davranabileceksiniz.

Perakende Satış

POS Interface
Entegre.NET, onaylı yazarkasa ile satış yapan firmalar için piyasada mevcut her çeşit yazarkasa ile bütünleşik çalışılmakta, ürün bilgi ve fiyatları yazarkasaya aktarılmakta, satış bilgileri yazarkasadan alınarak stok ve entegre muhasebe kayıtları oluşturulmakta, gün sonu raporları yazarkasa ile tutturulmak için hazırlanmaktadır.* Yazarkasalarla bütünleşik işlem sonucunda, işlemlerin tekrarsız, hatasız ve hızlıca yapılması sağlanarak, kasa kuyrukları, biliçli/bilinçsiz oluşan kasa açıkları, stok ve ödeme bilgileri tutarsızlıkları önlenecektir.

* Yazarkasalar ile veri aktarımları gün sonlarında yapılır.EsPos yazarkasalarla gerçek zamanlı bütünleşik çalışma mümkündür.

Mağazacılık-NetPOS
Entegre.NET’da peşin, kredili, kredi kartı ile satış, satış koşulları, gecikme takibi, müşteri riskleri takibi, satış elemanı performansı, kredili satış ödeme takibi, kredi kartı slipleri takibi, mağaza kartı ve hediye çeki uygulaması mevcuttur.